Wybór języka:

25 LAT RESGRAPH

Oryginalność programu wyjazdu sprawiła, że tym razem firma „Resgraph” uczciła swoje, już 25 urodziny z prawie setką kluczowych klientów firmy, na wyjeździe organizowanym przez nas, w Bieszczadach.

Na uczestników wyjazdu czekały atrakcje takie jak drezyny bieszczadzkie, koncert półfinalisty „Must be the Music” w bieszczadzkim browarze Ursa Maior oraz spływ pontonowy rzeką San. Oczywiście nie mogło zabraknąć hucznego urodzinowego balu, który zakończył się o poranku.

Czytaj więcej...

Adventure w Starej Kuźni w Małych Bieszczadach

Dla mniejszych grup (do 30 osób) organizujemy imprezy integracyjne w wyjątkowo oryginalnym miejscu w starej kuźni PSTRĄGOWNIA, w miejscowości Pstrągowa Wola w Małych Bieszczadach. W odległości zaledwie 30 km od Rzeszowa, przy Rezerwacie Wielki Las, powstało miejsce z pasji do poszanowania przyrody, rękodzieła i wyroby tradycyjnego. Do budowy wykorzystano ponad czasowe technologie oraz stary materiał pochodzący z rozbiórki 9 pogórzańskich chałup. Można powiedzieć, że miejsce powstało ze śmieci a jednak rezultat jest nadzwyczajny.

Czytaj więcej...

Wieczory kawalerskie, panieńskie

Wieczory kawalerskie, panieńskie

Organizacja gier w laserowy paintball z okazji wieczorów kawalerskich lub panieńskich na stałe wpisały się już do naszego imprezowego kalendarza. Dla niektórych są oficjalnym pożegnaniem się ze stanem wolnym, dla innych sposobem na odstresowanie się w natłoku weselnych przygotowań. Z pewnością dla wszystkich gra w laserowy paintball jest dobrą dawką rozrywki w pozytywnej atmosferze współzawodnictwa.

Gratulujemy i zapraszamy wszystkich przyszłych nowożeńców do wspólnej zabawy :)

Czytaj więcej...

Golfowe Mistrzostwa Podkarpacia w Grze Krótkiej

Golfowe Mistrzostwa Podkarpacia w Grze Krótkiej 06.10.2015

Jako jeden ze sponsorów Golfowych Mistrzostw Podkarpacia 2015 mieliśmy okazję przyczynić się do uatrakcyjnienia tego niezwykłego wydarzenia.

Jesienna pogoda - zazwyczaj kapryśna- okazała się niezwykle łaskawa, a wręcz idealna dla golfistów, którzy licznie wstawili się w Głogowie Małopolskim na rozgrywki o tytuł Master of Short Game 2015. Zawodnikom towarzyszyło także wielu kibiców i obserwatorów zmagań, którzy chętnie brali udział w atrakcji przygotowanej przez nas tj. laserowym paintballu. Laserowy paintball to idealna rozrywka zarówno dla starszych jak i młodszych amatorów bezpiecznego strzelania.

Czytaj więcej...

Wizyta studyjna Szwedów na Podkarpaciu

Wizyta studyjna Szwedów na Podkarpaciu 01.06.2015

Specjalnie dla Klastra Jakości Życia „Kraina Podkarpacie” zorganizowaliśmy spotkanie biznesowe z delegacją Szwedów z Krinova Incubator & Science Park - inkubatora przedsiębiorczości IV generacji. Uczestnicy wizyty mieli okazję doświadczyć próbkę sektora Jakości Życia na Podkarpaciu oraz nawiązać nowe kontakty, które zaowocują współpracą w przyszłości. Strategiczne walory Podkarpacia tj. przyroda, zdrowa żywność, lotnictwo, energia odnawialna zrobiły duże wrażenie na gościach wizyty.  

 

„Full of emotions event” – Speedway Grand Prix”

Tym razem na specjalne zlecenie grupy Managerów i Specjalistów zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny na jedną z największych imprez żużlowych w historii żużla, która po raz pierwszy odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie: „LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland”.

Uczestnicy eventu po raz ostatni mieli okazję zobaczyć w akcji Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 roku, Tomasza Golloba, który oficjalnie pożegnał się z cyklem Speedway Grand Prix.

Czytaj więcej...

„Speed up your business”

To już kolejny event z dużą dawką adrenaliny. Tym razem z zaproszonymi pracownikami i partnerami biznesowymi firmy DELL udaliśmy się na  tor wyścigowy UłężPrzejażdżka Ferrarijazda Lamborgini Galardo, przejazd Audi R8, spełniły marzenia nie jednego uczestnika. Super samochody potrafią zawładnąć rzeczywistością. Tak jak zawładnęły imprezą „Speed Up your business”. Uczestnicy naładowani ekstremalnymi wrażeniami udali się na integrację do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, gdzie m.in. uczestniczyli w pokazie barmańskim teamu „girls bar”. Podrzucane shakery, lód oraz butelki udowadniały, że zespół potrafi oszukać grawitację. Pokaz zakończył się „mini szkoleniem na wesoło” dla chętnych osób z publiczności.

Nie ma nic lepszego niż uśmiech uczestnika naładowanego pozytywną dawką energii :)

Czytaj więcej...

Słowenia Rafting/Canyoning

Tym razem na „majówkę” udaliśmy się na wyjazd raftingowy w Alpy Julijskie w Słowenii, gdzie czekały na nas ekstremalne doznania, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Spłynęliśmy wybranymi odcinkami rzeki Soce, o różnych stopniach trudności, ale również uczestniczyliśmy w ekstremalnej formie rekreacji jaką jest „canyoning” czyli „wędrówka” mająca na celu pokonanie rzeki. W wąwozie górskim czekały na nas przeszkody w postaci wodospadów, progów wodnych czy przełomów.

Z pewnością tam wrócimy również z innymi Poszukiwaczami Przygód.

 

Czytaj więcej...

Primergy Day

Primergy Day

„Primergy Day” to nie tylko spotkanie konferencyjne na temat innowacyjnych produktów wiodącego producenta rozwiązań serwerowych oraz storage firmy Fujitsu, ale również przygoda i odpoczynek. Tym razem partnerzy biznesowi i klienci firmy Fujitsu mieli okazje uczestniczyć w spływie kajakowym po Biebrzy, jednej z najpiękniejszych i najdzikszych rzek Polski, a wieczorem bawić się wraz z jednym najlepszych w Polsce tandemów barmańskich „Flair Factory”.

Dobra zabawa dla większości skończyła się prawie nad ranem.

Do zobaczenia ponownie.

Czytaj więcej...

Integracja wybranych pracowników Nestlé Polska

Integracja wybranych pracowników Nestlé Polska

To już kolejny raz, integrujemy wybranych pracowników Nestlé Polska.

Tym razem atrakcją była bitwa paintballowa oraz biesiadowanie przy ognisku z regionalnymi przysmakami.

Ten dzień, z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

Czytaj więcej...

Kolejna edycja Storage Solutions

Offroad!

Bazą imprezy był Kompleks Rekreacyjno – Wypoczynkowy „Natura Park” w Bieszczadach. Uczestnicy konferencji na temat produktów oferowanych przez "Veracomp", mieli okazje spróbować swoich sił na trasach offroadowych o różnym stopniu trudności, wytyczonych na kilkuset hektarowym terenie. Wieczorem goście biesiadowali w dziupli-drewnianej wiacie u podnóżna Lipowca przy blasku ogniska i dźwiękach muzyki gitarowej, a całość imprezy przypieczętował Turniej Kręglarski o Puchar Storage Solution Day Bieszczady.

Zwycięzcom gratulujemy!

Czytaj więcej...